Зеленський розповів, за яких умов він може зустрітися з путіним

Володимир Зеленський заявив, що готовий зустрітися з путіним тільки після виведення російських військ з України. Про це президент України 30 травня заявив в інтерв'ю корейському виданню Chosun Ilbo.

"Путін чітко усвідомлює, що його спроби силового захоплення України безпідставні. То про що ти можеш зі мною говорити? Путін тільки хоче захопити Україну війною і знищити українську державність", - заявив Зеленський.

За словами глави держави, російський диктатор протягом двох років уникав контакту з ним. Це зайвий раз доводить, що путіну просто нічого сказати.

"Важко говорити з Путіним до того, як він виведе всі свої війська з території України", - додав Зеленський.

Також глава держави назвав наступну мету російського диктатора. За його словами, надалі росіяни спробують захопити Білорусь - і вже триває процес поглинання білоруської металургії.

Нагадаємо, раніше глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що росія не погодиться на переговори, поки не переможе в Україні.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті