Зеленський заявив про необхідність переваги в артилерії для відновлення контрнаступу

ЗСУ зможуть знову наступати, коли перевага окупантів в артилерії значно зменшиться. Про це глава держави заявив під час своєї пресконференції на форумі "Україна. Рік 2024", який проходить у Києві сьогодні, 25 лютого.

Він заявив, що інтенсивність застосування артилерії з боку росіян наприкінці минулого року і на початку цього була 1 до 12, а зараз перевага ворога зменшилася, але все ще суттєва - 1 до 6,6. Потрібно хоча б 1 до 3, тоді ЗСУ зможуть знову наступати, наголосив Зеленський.

"Тиск росіян досить сильний, зокрема на Харківському напрямку Куп'янськ, але він і був сильним, інтенсивність застосування відповідної артилерії з боку росіян відповідної артилерії була десь (у співвідношенні) 1 до 12. Це було до кінця минулого року і на початку цього року. Зараз - 1 до 6,6. Це зменшення їхньої переваги в кількості, але тим не менш перевага суттєва, і нам треба прийти до тих моментів, коли в нас були відповідні операції, контрнаступальні дії, коли ми йшли 1 до 1,5, 1 до 3. Тоді ми зможемо відтіснити росіян. Поки не буде такої кількості, ми зможемо стояти або будемо втрачати по 100, 50 метрів. На жаль. Це для нас важливо, але стратегічно важливіше не втрачати людей", - зазначив глава держави.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті