Зеленський заявив про мільйон дронів, які були закуплені за держрахунок і поставлені на фронт

Радник президента України зі стратегічних питань Олександр Камишін у понеділок доповів про виробництво вітчизняного ОПК і постачання в армію. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні 14 жовтня.

"На сьогодні є вже мільйон дронів, які були закуплені державним коштом і поставлені на фронт. І це тільки те, що робить держава. Є також постачання від волонтерів, від усіх, хто підтримує", - сказав Зеленський.

Президент подякував усім, хто робить армію України технологічною, зокрема всім українським виробникам, усьому державному сектору та всім партнерам, які вкладаються у виробництво дронів в Україні.

"Ми й надалі нарощуватимемо ці постачання, і головне, щоб технологічний розвиток допомагав нам берегти життя наших воїнів", - наголосив глава держави.

Як повідомлялося, Україна отримає 5 тисяч FPV-дронів виробників із Литви. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Луганськ
15.04.2026
10:00

«Чим ми сьогоднішні відрізняємося від вас». Луганський щоденник

Ілюзія, з якою дуже солодко жити. Що прийде Україна, що все вирішиться, легко і швидко – борги будуть списані, спадкоємці визнані, угоди дозволені, а колишні анульовані, і далі за списком бажань… Багато хто вірить у це,  як з одного, так і з іншого...
Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Всі статті