Зеленський заявив, що сили ППО збили більшість російських ракет під час атаки 5 грудня

Президент України Володимир Зеленський заявив, що під час російської атаки сьогодні, 5 грудня, було збито більшість ракет. Про це глава держави сказав у відеозверненні.


Він подякував силам ППО, енергетиків та українському народу.

"Хочу подякувати силам ППО, нашим енергетикам і нашому народу. ППО - більшість ракет збили, енергетики вже почали відновлювати світло, наш народ ніколи не здається. Слава Україні!", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, сили ППО у небі над Києвом збили дев'ять російських ракет із десяти.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті