Зеленський заявив, що готовий до нових закордонних візитів, якщо вони матимуть стратегічне значення

Президент України готовий здійснити нові візити за кордон, але лише якщо вони матимуть стратегічне значення для перемоги. Про це 23 грудня на конференції послів України заявив Володимир Зеленський.

"Якщо якийсь візит потенційно може мати таке ж важливе, стратегічне наповнення, як мій візит зараз до США, якщо від результатів візиту прямо залежатимуть наші Збройні сили, всі наші Сили оборони, якщо той чи інший наш партнер готовий брати на себе лідерство у реалізації української "Формули миру", якщо можуть бути визначені кроки для прискорення нашої перемоги – то як виняток із загальної практики воєнного часу можуть бути мої переговори ось так, на особистому рівні", - заявив глава держави.

За словами Зеленського, зараз він не має можливості і часу здійснювати закордонні візити в тому форматі і так само часто, як це робилося до початку вторгнення. Саме тому все частіше він вдається до інших форматів.

Як орієнтир для послів України в інших країнах президент навів свій недавній візит до США. Цей візит Зеленський назвав дуже результативним – зокрема через рішення щодо надання Україні систем ППО, виділення допомоги Конгресом та інших стратегічних домовленостей із США.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський підсумував візит до США. Також наголошується, що по дорозі назад в Україну глава держави також відвідав Польщу.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті