Зеленський закликав військове керівництво України не втручатися в політику та пам'ятати про ієрархію

Президент Зеленський вважає помилкою дії військових, які пішли в політику після 2014 року, коли росія анексувала Крим та вторглася на Донбас. Про це президент заявив в інтерв'ю The Sun.

"Це було після 2014 року, коли кожна політична партія хотіла мати військових, зірок війни, і я вважаю, що це було дуже великою помилкою. Їх виштовхнули в політику, тому що вони всі були знищені, репутація і т.д.", - цитує видання Зеленського.

Також ЗМІ повідомляє, що Зеленський вважає, що якщо військовий вирішив займатися політикою, тоді йому не до війни.

"Якщо ти ведеш війну з думкою про те, що завтра ти будеш займатися політикою або виборами, то на словах і на фронті ти поводишся як політик, а не як військовий, і я вважаю, що це величезна помилка", - зазначив Зеленський.

Також в інтерв'ю президент додав: "При всій повазі до генерала Залужного і до всіх командирів, які знаходяться на полі бою, є абсолютне розуміння ієрархії, і це все, і не може бути два, три, чотири, п'ять. Вона одна, відповідно до закону, і під час війни це не може навіть обговорюватися. Це не веде до єдності нації".

Як повідомлялось раніше, Зеленський подякував улюбленому телеканалу "республіканців" США за висвітлення війни в Україні.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті