Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Президент Володимир Зеленський на зустрічі з делегацією штату Юта (США) закликав американський бізнес інвестувати в Україну, допомагаючи створювати робочі місця. Про це повідомила пресслужба глави держави.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Для нас важливо створювати нові робочі місця. Якщо ви можете допомогти в цьому - зробіть це. Це також внесок у нашу перемогу", - сказав Зеленський.
Він зазначив, що Україна потребує підтримки приватного бізнесу у відновленні знищеного російським агресором житла, шкіл та університетів, зруйнованих унаслідок російського ракетного терору енергетичної інфраструктури.
"Закликаю інвестувати в українську аграрну промисловість та ІТ-сектор. Така співпраця буде взаємовигідною", - зазначив Зеленський.
Також під час зустрічі президент поінформував представників Юти про ситуацію в Україні. Відбувся обмін думками щодо кроків, які представники штату можуть зробити, щоб допомогти Україні перемогти.
Глава держави особливо наголосив, що вітатиме поглиблення двостороннього співробітництва з американським бізнесом у сфері виробництва озброєння і створення нових оборонних технологій.
"Ми відкриті для цього. Запрошуємо вас", - підсумував Зеленський.
Нагадаємо, Зеленський заявив, що завдяки платформі United24 зібрано донати зі 110 країн світу.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту