Зеленський взяв участь у розширеному оборонному форматі між Україною та США

Президент України Володимир Зеленський узяв участь у розмові між Україною та США в розширеному оборонному форматі. Про це Зеленський розповів у вечірньому відеозверненні 18 березня. 

"З боку України були міністр оборони, Главком, командувачі оперативних напрямків - це генерали Сирський і Тарнавський, командувач Повітряних сил, керівник Офісу. Я приєднався до цієї розмови", - сказав Зеленський. 

За його словами, "наша мета очевидна - це посилення наших воїнів, нові рішення для того, щоб Україна була здатна проводити активні дії та захищатися від російського терору, відновлювати реальну безпеку".

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що війна в Україні – один із найбільших збройних конфліктів після Другої світової війни, і активна лінія фронту сягає 1500 км. 

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті