Зеленський візьме онлайн-участь у саміті G7 цього тижня

Президент України Володимир Зеленський долучиться до саміту G7 у Хіросімі в онлайн-форматі. Про це повідомляє японське видання «Kyodo News»

«Президент України Володимир Зеленський візьме участь у саміті "Великої сімки" у Хіросімі в неділю онлайн, заявив уряд Японії в четвер після чуток про те, що він може бути присутнім на зустрічі особисто», - пише видання.

Як повідомлялось, лідери країн G7 обговорять ідею проведення міжнародного мирного саміту щодо України. Також будуть підніматися питання використання заморожених російських активів.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті