Зеленський відвідав у госпіталі поранених захисників, а також зустрівся з воїнами 92-ї штурмової бригади

Президент Володимир Зеленський вдень 16 травня на Харківщині відвідав у госпіталі поранених захисників, а також зустрівся з воїнами 92-ї штурмової бригади. Про це він повідомив у Телеграм.

"Харків. Відвідав наших захисників, які зазнали поранень у боях на Харківщині. Поспілкувався з воїнами, відзначив державними нагородами. Дякую нашим бійцям за службу, за хоробрість. Україна пишається кожним своїм захисником. Дякую медикам, які зараз проходять через важке випробування під час захисту нашої Харківщини. Цінуємо, що ви робите все можливе, аби повернути воїнів до життя", - зазначив Зеленський.

Врезидент також повідомив, що зустрівся з воїнами 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка, які захищають Харківщину.

"Заслухав доповідь командира бригади та відзначив державними нагородами наших бійців. Дякую за силу! Дякую, що бороните Україну", - підкреслив Президент.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті