Зеленський відвідав позиції українських військових на Бахмутському напрямі

Президент України Володимир Зеленський відвідав позиції Сил оборони на Бахмутському напрямі, заслухав доповіді командирів та нагородив бійців. Про це Зеленський повідомив у Телеграм 22 березня. 

"Донеччина. Передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку.  Маю честь сьогодні бути тут і нагородити наших героїв. Потиснути руку і подякувати за захист суверенітету нашої держави.   Слава кожному і кожній, хто зараз у бою за Україну!  Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за нашу незалежність!", - повідомив Зеленський. 

Як повідомлялося, рашисти продовжують спроби зайняти центр Бахмута, але ЗСУ їх стримують. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті