Зеленський відповів Воллесу і попросив Резнікова сьогодні ж зателефонувати йому та подякувати

Президент Володимир Зеленський відповів на слова міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса про те, що українці мають більше дякувати союзникам за допомогу. Президент сказав, що українці дуже вдячні, і попросив міністра оборони Олексія Резнікова зателефонувати Воллесу. Цю тему було порушено під час брифінгу Зеленського у Вільнюсі, - пише Ліга.

"Мені здається, що ми завжди були дуже вдячні Великій Британії, завжди вдячні прем'єр-міністру, чи правильно сказати - прем'єр-міністрам, і міністру оборони пану Воллесу, тому що дійсно люди в Британії завжди підтримували українців. Ми за це дуже вдячні. Я просто не знаю, що він має на увазі - як ще нам потрібно подякувати. Нехай він напише мені, як я маю подякувати людям, щоб ми вже повністю були вдячні. А ще можемо вранці прокидатися і дякувати міністру особисто. Я просто дійсно не розумію, у чому питання", - сказав Зеленський.

Він наголосив, що Велика Британія - партнер України, між країнами добрі стосунки і Україна дуже вдячна британцям.

"Саме через таку високу підтримку британцями українців, мені здається, тому в нас такі тісні відносини", - сказав президент.

Зеленський зазначив, що українська та британська розвідки мають чудові стосунки, а також міністерства оборони. Він звернувся до міністра оборони Олексія Резнікова, який був присутнім на брифінгу, і запитав його, чи погані в нього стосунки з Воллесом, на що Резніков відповів, що "чудові".

"Чудові? Ну так подякуйте йому. Ви маєте зателефонувати йому. Будь ласка. Сьогодні", - попросив президент.

Як повідомлялося, на полях саміту НАТО у Вільнюсі міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що Україні не завадить більше дякувати союзникам за військову та інші види допомоги у війні проти російських окупантів.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті