Зеленський в Швейцарії зустрівся із Камалою Гарріс та заявив, що безпекова угода із США вже втілюється

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з віцепрезиденткою США Камалою Гарріс на Глобальному саміті миру в Швейцарії заявив, що реалізація двосторонньої безпекової угоди із США вже розпочалася, - пише NV.

«Сьогодні вже можу сказати, що наші команди почали її втілювати», — сказав президент під час зустрічі, яку транслює Офіс президента.

Зеленський подякував адміністрації президента Джо Байдена та США за укладену цього тижня безпекову угоду.

Також він подякував Конгресу за ухвалення фінансування, яке дозволило розблокувати постачання військової допомоги Україні.

Гарріс підкреслила, що США підтримують Україну «не з міркувань благодійності», а тому, що майбутнє українського народу «є стратегічно важливим для Америки».

Нагадаємо, що  13 червня Зеленський і Байден підписали десятирічну двосторонню угоду про безпеку. Згідно з текстом угоди, США підтверджують свою підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті