Зеленський звільнив начальників СБУ у Києві та ще трьох областях

Президент України підписав ряд указів про звільнення з посад керівників СБУ у Києві, Київській, Львівській та Тернопільській областях. Відповідні документи опубліковано на сайті Офісу Президента України 15 серпня.

Згідно із указами, Артем Бондаренко перестав бути очільником Львівської обласної Служби безпеки України, Сергій Заяць - Києва та Київської області, а Юрій Борейчук - Тернопільської обласної СБУ.

Одразу ж після цього було опубліковано ще один указ: про призначення Артема Бондаренка начальником Головного управління Служби безпеки України у м.Києві та Київській області.

Як повідомлялося раніше, 19 липня Верховна Рада проголосувала за відставку очільника СБУ Івана Баканова

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті