Зеленський у відповідь на заяви республіканця Десантіса пообіцяв утримувати його на пенсії

Президент України Володимир Зеленський пообіцяв фінансову допомогу губернатору Флориди Рону Десантісу після того, як він вийде на пенсію, і це буде подяка за допомогу українським пенсіонерам від США. Про це Зеленський заявив на  пресконференції для ЗМІ країн Балтії 11 січня.

Зеленський зазначив, що "Десантіс відмовився допомагати українським військовим із зарплатою, сказавши, що це питання України". Але нашій країні була потрібна бюджетна допомога.

"Десантіс ще молода людина, і, напевно, не розуміє, що таке підтримувати пенсіонерів під час війни", - додав президент.

За його словами, більше ніж 70% тих грошей, які Сполучені Штати виділили для України, залишилися в США. Бо вони замовляли зброю у американських підприємств.

"І ці гроші отримували там люди. І я думаю, що американські пенсіонери теж. А коли Десантіс стане пенсіонером, а ми переможемо у війні, я йому теж особисто допоможу фінансовою подякою за те, що США допомагали нашим пенсіонерам", - додав Зеленський.

Нагадаємо, губернатор шату Флорида Рон Десантіс розкритикував владу США за те, що "вона відправляє дуже багато грошей в Україну", бо на його думку, ці гроші "йдуть на пенсії та зарплати бюрократам".

Як повідомлялося, кандидат в президенти США Десантіс заявив, що він проти членства України в НАТО. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті