Зеленський у Миколаєві: Вдячний за потужну підтримку Данії нашої країни

Президент України Володимир Зеленський разом із прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен у Миколаєві відвідали тепловий пункт, що обладнений установкою для очищення та роздачі води, зроблений за сприяння Данії. Про це голова держава повідомив у Телеграм 30 січня.

"Миколаїв. Індивідуальний тепловий пункт, який обладнано установкою для очищення та роздачі води. Цей проект реалізовано за сприяння Данії. Через дії агресора було зруйновано традиційну систему водопостачання з річки Дніпро. Данія однією з перших допомогла Миколаєву в забезпеченні жителів питною водою. Вдячний за таку потужну підтримку!", - пише Зеленський.

Крім того, висока делегація побувала біля будівлі Миколаївської обласної військової адміністрації, частково зруйнованої внаслідок російського ракетного обстрілу.

"Поспілкувалися про потреби у відновленні інфраструктури міста. Дякуємо за все, що Данія робить для нашої країни і, зокрема, для Миколаєва", - акцентував голова держави.

Як повідомлялося, Зеленський разом із Метте Фредеріксен під час візиту до Миколаєва відвідали морський торговельний порт, що постраждав від російських обстрілів.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті