Зеленський у Лондоні обійнявся з журналісткою, яка хотіла таким чином йому подякувати за візит

Президент України Володимир Зеленський у Лондоні під час спільної прес-конференції з прем'єр-міністром Ріші Сунаком порушив протокол і пішов обійматися з журналісткою, яка таким чином хотіла йому подякувати за візит до Великобританії. Відповідне відео розмістив Bloomberg.

"Пане президенте, дякую за ваш приїзд, я б хотіла вас обійняти і подякувати, але не можна", – сказала журналістка під час звернення до українського президента.

"Чому не можна?", – одразу зреагував Зеленський і пішов обійматися з журналісткою.

Як повідомлялося раніше, Зеленський у британському парламенті заявив, що росія програє у війні проти України. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті