Зеленський у Лондоні обійнявся з журналісткою, яка хотіла таким чином йому подякувати за візит

Президент України Володимир Зеленський у Лондоні під час спільної прес-конференції з прем'єр-міністром Ріші Сунаком порушив протокол і пішов обійматися з журналісткою, яка таким чином хотіла йому подякувати за візит до Великобританії. Відповідне відео розмістив Bloomberg.

"Пане президенте, дякую за ваш приїзд, я б хотіла вас обійняти і подякувати, але не можна", – сказала журналістка під час звернення до українського президента.

"Чому не можна?", – одразу зреагував Зеленський і пішов обійматися з журналісткою.

Як повідомлялося раніше, Зеленський у британському парламенті заявив, що росія програє у війні проти України. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті