Зеленський цього тижня може зустрітися з Папою Римським – ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський може зустрітися з Папою Римським Франциском у суботу, 13 травня, у межах свого майбутнього візиту до Риму. Про це повідомляють відразу кілька західних ЗМІ.

За даними медіа, Зеленський також може провести зустріч із прем'єр-міністром Італії Джорджею Мелоні.

Офіційно ні італійський, ні український уряди цю інформацію поки не підтвердили.

Як повідомлялося, Папа Римський після візиту в Угорщину 30 квітня заявив, що Ватикан бере участь у якійсь "миротворчій місії", щоб спробувати покласти край розв'язаній Росією повномасштабній війні проти України.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті