Зеленський створив нову посаду щодо питань міжнародних безпекових гарантій України й зробив призначення

В структурі Офісу президента України створили нову посаду - спеціального уповноваженого з питань реалізації міжнародних безпекових гарантій та розвитку Сил оборони України, Зеленський призначив на неї Євгена Мойсюка. Відповідний указ №77/2024 від 13 лютого опублікували на сайті Прехидента України.

"Призначити МОЙСЮКА Євгена Георгійовича Спеціальним уповноваженим Президента України з питань реалізації міжнародних безпекових гарантій та розвитку сил оборони України", - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що командувач об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв дізнався про своє звільнення з посади зі ЗМІ.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті