Зеленський розповів, звідки було випущено ракети по Кривому Рогу, що спричинили загибель 6 осіб

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що .дві ракети по Кривому Рогу випустили з тимчасово окупованого Криму, з району міста Джанкой. Про це він заявив у вечерньому відеозверненні 31 липня. 

За словами Зеленського, це доводить, що для захисту країни українській армії потрібно достатньо далекобійної зброї та засобу ураження терорист, для чого необхідно збільшити санкційний тиск на росію.

"Це були дві ракети "Іскандер". Балістичні ракети проти житлового будинку – в одному підʼїзді зруйновано поверхи з четвертого по девʼятий, – просто проти цивільних людей, звичайних людей, проти дітей. Це тероризм, який ніхто у світі не назве інакше.

Станом на цей час відомо про шістьох загиблих, серед них – дитина: дівчинка, її звали Дарʼя. Їй було лише десять років. Разом із нею загинула її мама. Її звали Наталія. Звичайна родина у звичайному місті, чиє життя було знищене російськими вбивцями. Мої співчуття всім, хто втратив рідних і близьких", - заявив Зеленський. 

Нагадаємо, .у Кривому Розі завершені пошуково-рятувалні роботи на місцях влучень російських ракет, 6 людей загинуло, 75 отримали поранення.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті