Зеленський розповів, як і куди просувається контрнаступ ЗСУ

Контрнаступ ЗСУ відбувається на кількох напрямках, військові просуваються потроху, втім напрямок правильний. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на спільному брифінгу з премʼєр-міністром Фінляндської Республіки Петтері Орпо, повідомляє РБК-Україна 23 серпня. 

Як відзначив президент, щільне мінування фронту ускладнює контрнаступ, втім військові продовжують рухатись вперед.

“Щодо контрнаступу. Ми бачимо його на кількох напрямках. Ми йдемо вперед. Нам дуже складно, бо дуже щільне мінування. Тисячі мін - це те, що залишає після себе Росія. Найголовніше - тенденції. Мені військові доповідають таку тенденцію: ми постійно рухаємося вперед. Так, потроху, але напрямок правильний”, - заявив президент.

Нагадаємо, воїни ЗСУ вийшли до південних околиць Роботиного .

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті