Зеленський розповів про реакцію США на удари України по російських енергооб'єктах

Реакція США на удари України по російських НПЗ не була позитивною. Про це заявив президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання оглядача Washington Post Девіда Ігнатіуса про те, що США закликають не завдавати ударів по російських нафтопереробних та енергетичних об'єктах. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

"Реакція США на це не була позитивною", - сказав президент України, але зазначив, що Вашингтон не може заборонити Києву використання дронів власного виробництва.

В умовах, коли Україна не має засобів ППО для захисту своєї енергосистеми, зупинити російські атаки на неї можна тільки завдаючи ударів у відповідь, вважає Зеленський.

"Їхнє суспільство повинно навчитися жити без бензину, дизеля та електрики", - заявив він.

У повідомленні нагадується, що за оцінками німецького видання Deutsche Welle, від початку війни українські безпілотники атакували російські нафтопереробні заводи щонайменше 37 разів.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті