Зеленський: росія слабка, ми перемагаємо її, хоча в неї в руках більше зброї

Росія слабка, оскільки Україна перемагає її навіть тоді, коли у ворога в руках більше зброї. Про це 19 травня заявив Володимир Зеленський на саміті Ліги арабських держав.

"Росія слабка. Ми перемагаємо її навіть тоді, коли в неї в руках більше зброї. Її агресивність походить не від сили, а від усвідомлення, що час імперій минув. Це тому, що час вільних незалежних націй не спливе ніколи. І Україна це доводить, так само як і доводить ваша Ліга", - заявив президент України.

Також Зеленський запросив учасників Ліги співпрацювати з будь-якими посередниками України.

"І нехай наша з вами сила буде скоординована заради спокою і блага людей усіх націй", - зазначив глава держави.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський прибув до Саудівської Аравії та розповів про пріоритети.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті