Зеленський: росія слабка, ми перемагаємо її, хоча в неї в руках більше зброї

Росія слабка, оскільки Україна перемагає її навіть тоді, коли у ворога в руках більше зброї. Про це 19 травня заявив Володимир Зеленський на саміті Ліги арабських держав.

"Росія слабка. Ми перемагаємо її навіть тоді, коли в неї в руках більше зброї. Її агресивність походить не від сили, а від усвідомлення, що час імперій минув. Це тому, що час вільних незалежних націй не спливе ніколи. І Україна це доводить, так само як і доводить ваша Ліга", - заявив президент України.

Також Зеленський запросив учасників Ліги співпрацювати з будь-якими посередниками України.

"І нехай наша з вами сила буде скоординована заради спокою і блага людей усіх націй", - зазначив глава держави.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Зеленський прибув до Саудівської Аравії та розповів про пріоритети.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті