Зеленський: "Реалізувати мрію про мирну Європу можна лише разом з Україною"

Реалізувати мрію про мирну Європу можна лише разом з Україною та лише перемагаючи агресію росії. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі із Президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн у Києві 2 лютого, - повідомляє сайт Президента.

Зеленський акцентував, що відкриття переговорного процесу щодо членства України у Євросоюзі сприйматиметься українськими громадянами як важлива мотивація боронити державу, а отже, і всю Європу від найбільш антиєвропейських сил з усіх, які нині є у світі.

«Чому це мотивація? Українці на полі бою захищають саме ті цінності, на основі яких Європа обʼєдналася й об’єднується зараз. І цього не можна втратити. І тому кожен наш крок до більшого об’єднання України та Євросоюзу надихає наших людей. А це дає результат усій Європі та, я в цьому впевнений, дає результат нашому спільному захисту від спільного ворога», – зазначив Президент.

Він зауважив, що росія зараз концентрує сили й готується до спроби реваншу не лише проти України, а й проти вільної Європи та вільного світу. Щоб здолати такого ворога, недостатньо лише успіхів на полі бою – потрібна віра у вільну, мирну, об’єднану Європу.

«Потрібна міцність наших інституцій. Потрібні інтеграційні здобутки, які мотивують, які будуть доказом саме того, що стійкість наших людей на полі бою та на всіх інших рівнях цього складного доленосного протистояння справді підтримується всією Європою», – заявив Зеленський.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті