Зеленський розповів про ситуацію у країні з електрикою на ранок 16 листопада

Президент України Володимир Зеленський 16 листопада у ранковому звернені розповів про ситуацію з електроенергією після масованої ракетної атаки росії щодо об'єктів критичної інфраструктури України 15 листопада.

"Мені доповіли, що більшість абонентів підключено в різних регіонах. Всю ніч працювали наші енергетики, урядовці, ДСНСники, – я їм дякую. Ви для нас не абоненти, ви для нас – люди, і ми точно всіх ворогів переможемо. Треба трішки потерпіти. І це є правда. Я вам бажаю нормального дня, бажано без ракет. Бережіть себе, дітей. Слава Україні!", – заявив Зеленський.


Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті