Зеленський призначив нових командувачів Десантно-штурмових військ та Сил безпілотних систем

Президент Володимир Зеленський призначив Командувачем Сил безпілотних систем Роберта Бровді «Мадяра», а командувачем Десантно-штурмових військ — Олега Апостола. Про це Зеленський повідомив у вечірньому відеозверненні 3 червня.

Президент оголосив про такі нові призначення:

Командувачем Десантно-штурмових військ замість Ігоря Скибюка призначений Олег Апостол;

Командувачем Сил безпілотних систем замість Вадима Сухаревського стане Роберт Бровді «Мадяр»;

Заступником командувачем оперативного командування «Схід» призначили Вадима Сухаревського;

Командувачем Обʼєднаних сил ЗСУ буде генерал-майор Михайло Драпатий;

Крім того, з посади звільнили заступника командувача Національної гвардії Білоуса.

Як повідомлялося, командувач Сухопутних військ Драпатий повідомив, що "залишається у строю" після трагедії на полігоні

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті