Зеленський приїхав до Нідерландів. Головне питання – постачання F-16

Президент України Володимир Зеленський разом із першою леді прибули до Нідерландів. Про це голова держави повідомив у Telegram.

"Разом із першою леді й командою прибули до Нідерландів. Попереду як завжди предметні переговори з паном Премʼєр-міністром Марком Рютте", - написав він.

Головне питання, за його словами, це постачання літаків F-16 для України.

"Також на порядку денному Глобальний саміт миру, Формула миру, притягнення держави-терориста до відповідальності", - зазначив Зеленський.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський прибув з робочим візитом до Швеції разом із першою леді Оленою Зеленською.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті