Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Прибув до Саудівської Аравії, де зустрінуся зі Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом Аль Саудом. Учора на зустрічі з європейськими лідерами закріпили фінансові гарантії нашої стійкості. Сьогодні розвиваємо домовленості із Саудівською Аравією у сфері безпеки, енергетики та інфраструктури. Важливо, щоб посилення було взаємним. Ціную змістовну співпрацю між нашими країнами", - повідомив 24 квітня президент України Володимир Зеленський.
Нагадаємо, що наприкінці березня Зеленський уже відвідував із візитом королівство та зустрічався із кронпринцом Мухаммедом бін Салманом Аль Саудом, а міністерства оборони обох країн підписали угоду в оборонній сфері.
Як повідомляє «Суспільне» із посиланням на джерела, після візиту в Саудівську Аравію президент планує відвідати ще й Азербайджан.
Як повідомлялося, у Кремлі заявили, що Путін готовий зустрітися із Зеленським лише на етапі остаточного фіналізування узгоджених домовленостей.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту