Зеленський прибув на саміт G7 в Італію

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 13 червня, прибув в Італію на саміт Великої сімки (G7). Про це повідомляє Rai News.

"Президент України Володимир Зеленський прибув на G7. Він каже, що очікує, що на саміті будуть прийняті "важливі рішення", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що сьогодні ввечері очікується підписання угоди про безпеку між Зеленським і президентом США Джо Байденом, контури якої будуть проілюстровані на спільній прес-конференції.

Як повідомлялося раніше, лідери країн G7 погодили розблокування 50 мільярдів доларів заморожених російських активів для України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.10.2025
16:00

«Успішними виявляються менше одного відсотка «прильотів». Російські ЗМІ про Україну

«План настільки чудовий, що до нього автоматично додається Нобелівська премія: і негайне припинення вогню, і гарантії безпеки для України (тобто введення окупаційних сил НАТО), і фінансування Росією відновлення України, і мало не спільне управління...
Країна
28.10.2025
20:48

Щоденник матері 18-річного добровольця: минув рік. Виявляється, так можна жити

…Ми говоримо про найманців в армії РФ, але в нас  також колумбійці (їх називають колумбосами, - як же задовбав цей новітній жаргон!) вже стали буденною реальністю. Вони воюють також і з протилежного боку, причому там значно більші виплати.
Країна
27.10.2025
11:21

Кремль сподівається зламати Україну взимку, але санкції Трампа змінюють переговорну гру

...Пізніше стало відомо, що в нього було три варіанти: найлегший, середній і важкий. І він, відповідно, запровадив середній варіант санкцій, натякнувши Путіну, що має ще один, жорсткіший пакет.
Всі статті