Зеленський провів засідання Ставки: завдання - не дати ворогу укріпитися

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, де обговорювалася оперативна ситуація на фронті. Про це президент заявив 8 грудня у вечірньому зверненні.

"Провів засідання Ставки. Як і завжди, Головком, командувачі за напрямками доповіли про оперативну ситуацію. Куп'янськ, Лиман і всі донецькі напрямки, південь", - повідомив Зеленський.

Він подякував усім солдатам і командирам за стійкість, відвагу.

"Завдання нашої держави - і зараз, узимку, хоч би як це було складно, - проявляти силу і не давати ворогові перехопити ініціативу, не давати йому зміцнитися. Я дякую всім, чиї дії забезпечують саме це для України - нашу можливість робити свої кроки. Хочу сьогодні особливо відзначити воїнів, які проявили себе найбільше - і зараз, у боях і взимку, і цієї осені", - наголосив він.

Попереднє засідання Ставки відбулося 1 грудня. Тоді обговорювали сценарій на 2024 рік і зміни в мобілізації.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті