Зеленський провів засідання Ставки - обговорювали проблеми ППО та постачання ракет

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорювали постачання ракет і ППО. Про це 29 травня в Telegram повідомив глава держави.

"Щойно завершив Ставку. Важливі питання. Важливі рішення. Головне - терміни. А найголовніше - за термінами є відповіді", - заявив президент.

Йдеться про обговорення нових поставок ракет і ППО. При цьому було проведено аналіз роботи ППО за останні дні та оцінку завданих збитків.

Крім того, представники Міноборони, Мінінфраструктури та Мінстратегпром доповіли про комплектування нових наступальних бригад і забезпечення швидкої логістики. Окремо Зеленський зазначив, що головком ЗСУ Валерій Залужний, командувач Східного угруповання військ Олександр Сирський і командувач оперативного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський доповіли про загальну оперативну ситуацію на фронті та за окремими напрямками.

"За всіма пунктами ухвалено відповідні рішення", - додав Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент України повідомляв, що за цей тиждень вдалося домогтися значного прогресу в сучасній авіації для захисту України.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті