Зеленський провів засідання Ставки - обговорювали проблеми ППО та постачання ракет

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, на якому обговорювали постачання ракет і ППО. Про це 29 травня в Telegram повідомив глава держави.

"Щойно завершив Ставку. Важливі питання. Важливі рішення. Головне - терміни. А найголовніше - за термінами є відповіді", - заявив президент.

Йдеться про обговорення нових поставок ракет і ППО. При цьому було проведено аналіз роботи ППО за останні дні та оцінку завданих збитків.

Крім того, представники Міноборони, Мінінфраструктури та Мінстратегпром доповіли про комплектування нових наступальних бригад і забезпечення швидкої логістики. Окремо Зеленський зазначив, що головком ЗСУ Валерій Залужний, командувач Східного угруповання військ Олександр Сирський і командувач оперативного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський доповіли про загальну оперативну ситуацію на фронті та за окремими напрямками.

"За всіма пунктами ухвалено відповідні рішення", - додав Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент України повідомляв, що за цей тиждень вдалося домогтися значного прогресу в сучасній авіації для захисту України.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті