Зеленський провів Ставку і доручив зробити аудит у сфері підготовки воїнів

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача, за підсумками якої доручив провести аудит того, які речі потребують негайно змін. Про це Зеленський повідомив у відеозверненні увечері 9 грудня.

"Кадрові зміни відбулись. Саме для того, щоб перезавантажити систему підготовки наших воїнів. Олег Апостол, Михайло Драпатий цим будуть займатись. Сьогодні був початок відповідного обговорення на нашій Ставці", - сказав Зеленський.

За його словами, він доручив на наступну Ставку підготувати детальну доповідь. "А зараз – зробити аудит того, які речі потребують негайних змін, що саме має бути виправлено, що маємо додати і кого ще замінити", - зазначив глава держави.

Він додав, що все необхідне може бути забезпечено на організаційному та фінансовому рівні.

"Саме якість підготовки воїнів – це багато в чому результативність наших воїнів у боях, і, звичайно, це збереження життів наших хлопців", - наголосив президент.

Також головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доповів про ситуацію на фронті, зокрема про захист позицій, а також Курську операцію.

Як повідомлялося, Сирський заявив, що хоче збільшити термін підготовки мобілізованих.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті