Зеленский провів серію важливих зустрічей у Нью-Йорку

"Провів зустріч зі спеціальним представником Президента США генералом Кітом Келлогом. Поінформував про ситуацію на фронті та результати контрнаступальної операції біля Добропілля й Покровська", - повідомив вночі 23 вересня Президент Зеленський.

"Також торкнулися розвитку співпраці України та США, зокрема взаємовигідних угод щодо дронів та закупівлі американської зброї, які Україна запропонувала США. Вдячний Кіту Келлогу за підтримку й допомогу та Президенту США Дональду Трампу – за зусилля для закінчення війни і припинення вбивств", - зазначив Зеленський.

Він також повідомив про зустріч з президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим, з яким "торкнулися питань торговельно-економічної співпраці, зацікавленості казахстанських компаній брати участь у відновленні України".

На зустрічі з директоркою-розпорядницею Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою сторони обговорили "можливості для використання заморожених російських активів на користь України та всі можливі варіанти співпраці, зокрема й нову програму, спрямовану на підтримку стійкості нашої країни в найближчі роки".  

Під час зустрічі із Вселенським Патріархом Варфоломієм стороні обговорили "шляхи досягнення реального миру та подальший розвиток церкви в Україні".

"Поінформував про захист релігійної свободи в Україні, поділився деталями нашої співпраці з американською командою та запросив Його Всесвятість приїхати до України", - зазначив Президент.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті