Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача

Українські розвідники по максиму відпрацюють інформацію щодо ситуаціі на півдні нашої держави. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому відіозверненні 31 серпня.

"Провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Були усі відповідні керівники: Залужний, Монастирський, Буданов, Малюк, Данілов та інші. Думаю, що очевидно, які питання ми розглядали. Військові доповіли про ситуацію на передовій, про її розвиток. 

Озвучувати деталі зараз не буду. Одне лише скажу: хочу подякувати від імені нашої розвідки всім тим нашим людям, які дуже міцно нас підтримують на півдні країни, а особливо в Криму. Розвідники вдячні за надану інформацію. І відпрацюють її по максимуму", - заявив голова держави.


 

Він також додав: "Хай вороги не забувають, на чиєму півострові вони перебувають. Тимчасово знаходяться".

Як повідомлялося раніше, українська розвідка просить мешканців Криму повідомити українській розвідки місця дислокації російських окупаційних військ та маршрути пересування техніки.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті