Зеленський пропонує Раді скасувати святкування Різдва 7 січня і змінити дати ще двох свят

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про встановлення дати святкування Різдва Христового 25 грудня замість 7 січня. Документ зареєстровано за №9431, про що свідчать дані на сайті ВР.

"Метою законопроєкту є відмова від російської спадщини нав'язування відзначення Різдва Христового 7 січня та встановлення дати святкування Різдва Христового 25 грудня", - йдеться в пояснювальній записці.

Крім того, передбачається перенесення дат святкування Дня Української Державності з 28 липня на 15 липня, коли вшановується пам'ять князя київського Володимира Великого.

Також пропонується змінити дати святкування Дня захисників і захисниць України з 14 жовтня на 1 жовтня, що пов'язано з українськими військовими традиціями вшанування Дня Покрови Пресвятої Богородиці.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті