Зеленський прокоментував запит на Tomahawk як частину плану перемоги

Запит України на ракети Tomahawk був однією з секретних частин плану перемоги. «Злив» цієї інформації означає лише те, що між партнерами немає нічого конфіденційного. Про це з посиланням на президента Володимира Зеленського в інтерв'ю представникам провідних ЗМІ країн Північної Європи повідомляє РБК-Україна.

«Коли багато країн почали підтримувати план перемоги, ви бачите, що зараз відбувається в медіа, - вони сказали, що Україна хоче або хотіла отримати багато ракет, таких як Tomahawk тощо», - заявив він.

За словами президента, питання про Tomahawk було конфіденційною інформацією між Україною та Сполученими Штатами Америки (США).

«Як розуміти ці повідомлення? Отже, це означає, що між партнерами немає нічого конфіденційного», - додав Зеленський.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський повідомив про підтримку Плану перемоги низкою союзників і анонсував візит команди з Вашингтона, щоб на всіх робочих рівнях працювати за пунктами Плану перемоги.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід, бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті