Зеленський прокоментував законопроєкт про мобілізацію, який ВР ухвалила в другому читанні

Президент Володимир Зеленський прокоментував законопроєкт про мобілізацію, який 11 квітня Верховна Рада ухвалила в другому читанні і заявив, законопроєкт допоможе військовому керівництву країни. Про це Зеленський сказав на пресконференції за підсумками саміту Тримор'я, повідомляє "Громадське".

Він розповів, що на запит військового керівництва у законопроєкті передбачили зміни про посилення контролю щодо тих, хто ухиляється від військової служби.

За словами Зеленського, до того, як ухвалили цей законопроєкт, будь-яка людина мобілізаційного віку, яка ухилялась від військової служби, і так порушувала те чи інше законодавство.

"У законопроєкті, який ухвалила Верховна Рада 11 квітня, зафіксовані деякі зміни до деяких норм, які допоможуть військовому керівництву", — заявив Зеленський.

Глава держави також додав, що цей проєкт закону вносить зміни для підтримки війська, яке постійно перебуває на фронті, зокрема, завдяки ротаціям та відпусткам.

Нагадаємо, Верховна Рада України схвалила в другому читанні законопроект про мобілізацію №10449, який вступить в силу через місяць після підписання його президентом.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті