Зеленський про трагедію в Одесі: життя втрачаються, а в партнерів просто внутрішні політичні ігри чи суперечки - це неможливо зрозуміти

Президент України Володимир Зеленський заявив, що "світ знає, що можна протиставити терору", проте "життя втрачаються, а в партнерів просто внутрішні політичні ігри чи суперечки, які обмежують наш захист, це неможливо зрозуміти". Про це, коментуючи нічний обстріл Одеси, він сказав у своєму вечірньому відеозверненні 2 березня.

"Увесь день в Одесі тривала рятувальна операція на місці влучання російського "шахеда". Зараз ДСНС, поліція та інші служби продовжують працювати - є інформація про людей під завалами. У таких атаках саме "шахедами" жодного військового сенсу немає і бути не може - це терор, який має на меті виключно знищення життів, виключно залякування людей", - сказав Зеленський.

За його словами, світ знає, що можна протиставити терору, світ має достатньо систем ППО, систем захисту від "шахедів" і ракет. І затягування з постачанням зброї для України, ППО для захисту наших людей призводить, на жаль, до таких втрат, до того, що перелік дітей, чиї життя забирає росія, постійно зростає.

"Україна не просила нічого більше, ніж треба, щоб захистити життя. А коли життя втрачаються, а в партнерів просто внутрішні політичні ігри чи суперечки, які обмежують наш захист, це неможливо зрозуміти", - підкреслив Зеленський.

Раніше повідомлялось, що кількість загиблих в Одесі зросла: рятувальники деблокували тіла трьохмісячної дитини і її мами.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті