Зеленський про посилення України: масштабування власного ОПК з урахуванням наявних завдань

Уряд та військове командування працюють над планом внутрішнього посилення України. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 5 листопада.

"Сьогодні було багато нашої внутрішньої роботи, роботи над пунктами плану внутрішнього посилення нашої держави, нашого суспільства. Сьогодні були військові пропозиції - пункти щодо фронту. Наша стратегія й тактика дій", - розповів Зеленський.

За його словами, необхідно спрямувати всі ресурси держави так, щоб українські завдання досягалися.

Президент провів тривалу нараду з військовим командуванням та урядом.

"Цей фронтовий пункт плану плюс ОПК це справді фундаментальні речі, і від того, як буде це виписано, залежить усе інше в житті нашої держави", - зазначив Зеленський.

За словами президента, чітка визначеність шляхів досягнення цілей на фронті, а також значне масштабування власного, українського оборонно-промислового комплексу з урахуванням наявних завдань - це "те, у чому кожен крок держави має бути й буде прорахований".

Як повідомлялося, німецький оборонний концерн Rheinmetall у недалекому майбутньому завершить будівництво другого військового підприємства в Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті