Зеленський пояснив санкції проти букмекерських контор

Указ проти низки російських букмекерських контор включає понад 280 компаній і 120 людей, які через схеми з гральним бізнесом працювали проти України. Про це заявив президент Володимир Зеленський, у своєму відеозверненні 11 березня. 

"Це понад 280 компаній і 120 людей, які через схеми з гральним бізнесом працювали проти України, виводили кошти з нашої держави та фінансували різні російські комбінації", - наголосив президент.

За його словами, дане рішення готувалося певний час, воно ґрунтовно пропрацьоване і закриває схеми на десятки мільярдів.

"І це не останнє таке рішення. Україна захищатиметься всюди та всіма цивілізованими засобами", - підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, Україна на 50 років запровадила санкції проти російських букмекерів. 

Як повідомлялося, ФК "Шахтар" прибрав логотип підсанкційної компанії Parimatch з офіційного сайту та соцмереж. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті