Зеленський по телефону передав Ердогану список потреб України для ліквідації лиха на Каховській ГЕС й розповів про ризики для ЗАЕС

Президент України Володимир Зеленський 7 червня по телефону передав президенту Туреччини Реджепу Ердогану список потреб України для ліквідації лиха на Каховській ГЕС. Про це Заланський повідомив у своєму Телеграм-каналі.

"Провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Розповів про гуманітарні та екологічні наслідки російського теракту на Каховській ГЕС, зокрема про ризики для ЗАЕС. Передав список нагальних потреб України для ліквідації лиха", – написав Зеленський.

Він підкреслив, що голос Туреччини важливий, коли йдеться про виведення окупаційних військ із української території, повернення українських полонених, зокрема кримських татар, а також продовження та розширення зернової ініціативи.

Раніше повідомлялось, що Ердоган запропонував Зеленському створити спільну з росіянами комісію для розслідування підриву Каховської ГЕС.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті