Зеленський після поїздки на схід країни: "Боляче дивитися на міста Донбасу, яким росія принесла страшні страждання, руїну"

Президент України Володимир Зеленський розповів про свою поїздку до військових у районі Бахмута та відвідування поранених бійців у Харкові сьогодні, 22 березня, у вечірньому зверненні.

"Сьогодні весь день працюю в регіонах. Донбас - передова, наші воїни, область. Потім - Харківщина. Ситуація в Харкові, на кордоні, в усіх районах області, відновлення, захист критичної інфраструктури. Почав із фронту, з району Бахмута. Це честь для мене - підтримати наших воїнів, які захищають державу в найжорсткіших фронтових умовах", - зазначив президент.

Також він відвідав поранених воїнів у Харкові, побажав їм якнайшвидшого одужання та подякував медикам.

"Подякував лікарям, медичним сестричкам. І хочу зараз подякувати також усім, хто підтримує наших воїнів, які відновлюються після поранень. Хто допомагає всім, що необхідно, нашим лікарям, усім, хто працює заради реабілітації після поранень. Я вдячний кожному волонтеру, кожному нашому партнеру, хто допомагає!", - наголосив президент.

"Боляче дивитися на міста Донбасу, яким Росія принесла страшні страждання, руїну, зло. Очевидно, що державу-терориста не можна зупинити нічим іншим, крім одного - нашої перемоги, і ми її забезпечимо - українську перемогу. У всіх районах сходу нашої держави, де є український прапор, є і надія. Це відчувається. Ми зробимо все, щоб синьо-жовті кольори продовжили свій визвольний рух, щоб повернули нормальне життя всій нашій землі, від Донецька до кордону", - зазначив президент.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті