Зеленський підписав закони про продовження воєнного стану та мобілізації

Президент України Володимир Зеленський підписав закони про продовження терміну проведення воєнного стану та загальної мобілізації в Україні. 

Як зазначено в картках відповідних законопроєктів №9532 і №9533, розміщених на сайті Верховної Ради, документи були повернуті до парламенту з підписом глави держави 17 серпня.

Нагадаємо, 27 липня Верховна Рада продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію. Згідно з ухваленим рішенням, їх термін продовжено на 90 діб із 18 серпня 2023 року.

Як повідомлялося, спікер ВР Стефанчук розповів, чи можливі в Україні вибори під час війни

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті