Зеленський першим із іноземних лідерів поспілкувався з Ліз Трасс на посаді прем'єра Британії

Президент України Володимир Зеленський став першим іноземним лідером, який провів розмову з новою очільницею уряду Великої Британії Ліз Трасс. Про це голова держави повідомив у Твіттері ввечері, 6 вересня.

"Першим серед іноземних лідерів провів розмову з новообраним Прем'єр-міністром Великої Британії Ліз Трасс. Запросив її в Україну", - пише Зеленський.

Він також зазначив, що обговорив з Ліз Трасс участь Британії у відбудові України.

"Обговорили участь Великой Британії у відбудові Україні. Скоординували подальший тиск на РФ. Мета – зупинити агресію й притягнути винних до відповідальності. Важливо визнати Росію державою-терористом. Продовжуватимемо активну взаємодію в усіх форматах", - написав президент, висловивши подяку народу Великої Британії за лідерську оборонну та економічну підтримку України.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті