Зеленський переговорив телефоном із Сі Цзіньпіном про "новий поштовх двосторонніх відносин"

Президент України Володимир Зеленський провів 26 квітня телефонні переговори з лідером Китаю Сі Цзіньпіном. Про це Зеленський повідомив у Twitter.

"Провів тривалу змістовну телефонну розмову з головою КНР Сі Цзіньпіном. Вірю, що вона, а також призначення посла України в Китаї дасть потужний поштовх розвитку наших двосторонніх відносин", - написав Зеленський. 

Нагадаємо, президент Чехії заявив, що Китаю вигідна довга війна в Україні. 

Як повідомлялося, керівник ГУР Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Китай не передав РФ жодного набою допомоги. 

 

 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті