Зеленський обговорив з маршалком Сейму Польщі захист українського неба

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з маршалком Сейму Польщі Шимоном Головнею та обсудив співпрацю для захисту неба над Україною. Про це він повідомив у своєму ТГК 19 червня.

"Під час зустрічі з маршалком Сейму Польщі Шимоном Головнею розповів про ситуацію на фронті та російський повітряний терор. Обговорили співпрацю для захисту українського неба", - йдеться у повідомленні. 

"Окремо поспілкувалися про результати Глобального саміту миру, а також підготовку до підписання двосторонньої безпекової угоди. Цінуємо польську адвокацію щодо майбутнього членства України в ЄС. Вдячні Польщі за всебічну допомогу нашій державі!", - додав Зеленський.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті