Зеленський обговорив безпекові гарантії для України з міністеркою закордонних справ Канади Жолі

Президент України Володимир Зеленський обговорив питання повернення українських дітей та безпекові гарантії для Україниз з міністеркою закордонних справ Канади Мелані Жолі під час зустрічі в Києві 2 лютого. Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі.

"Зустріч із міністеркою закордонних справ Канади Мелані Жолі. Обговорили подальшу підтримку України, спільну реалізацію Формули миру, розбудову системи безпекових гарантій для України, а також роботу Міжнародної коаліції з повернення українських дітей", - написав Зеленський. Він подякував Канаді за незмінну допомогу та віру в Україну й українців.

Раніше повідомлялось, що на спільній пресконференції з міністеркою закордонних справ Канади Кулеба заявив, що рішення щодо використання заморожених російських активів буде ухвалено у 2024 році.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті