Зеленський назвав зустріч із Шольцом "однією з найважливіших за весь час повномасштабної війни"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зустріч із канцлером ФРН Олафом Шольцом, яка відбулась 11 жовтня, стала "однією з найважливіших за весь час повномасштабної війни". Про це Зеленський написав у своєму Телеграм-каналі 11 жовтня. 

"Сьогодні вже третя наша зустріч із канцлером Німеччини Олафом Шольцом за цю осінь і, мабуть, одна з найважливіших за весь час повномасштабної війни. Зараз ми представляємо нашим ключовим друзям нашу стратегію наближення миру для України – це план абсолютно чітких і реалістичних кроків, які можуть підштовхнути всю ситуацію до справжнього миру", - зазначив Зеленський.

Він підкреслив, що Україна розраховує на підтримку з боку Німеччини. 

"Дякую за те, що ви так сильно допомагаєте Україні. ППО, дуже вагома оборонна, економічна підтримка, наша політична взаємодія, підтримка Формули миру й робота разом із нами заради дієвості самітів миру. Для нас дуже важливо, щоб і наступного року допомога не зменшувалася, щоб обсяг допомоги був достатнім для захисту людей і життя", - сказав також Президент України.

Раніше Шольц заявив, що Німеччина надала Україні новий військовий пакет на суму €600 млн, та анонсував наступну допомогу від кількох країн.

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті