Зеленський назвав найбільшу помилку України

Компроміси з росією були найбільшою помилкою України за весь час її існування. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю чеському телебаченню 2 листопада.

Глава держави зазначив, що не піде на компроміси з росією після її цинічного вторгнення. За його словами, деякі зі світових лідерів хотіли б, аби Україна погодилася на умови агресора.

Я думаю, що деякі лідери країн, звичайно хотіли б компромісів від України. Я не хочу зараз давати свою оцінку цьому, тому що це немає значення. Тому що для мене не важливо, що хтось намагається підштовхнути нас. Ми уже були у домовленості з РФ. Для нас там нічого нового, жодних сюрпризів. Я знаю, чим закінчить ця історія", - заявив президент.

Зеленський зазначив, що очікувати на "хорошу кінцівку" і укладення домовленостей з росією не варто. За його словами, Україна буде будувати дуже прагматичні відносини з РФ, тому що вона несе загрозу. Гарант вважає, що минулі компроміси України та відсутність надійної системи безпеки були помилкою.

"Ми зараз бачимо результати їхньої політики. Ми в Україні впродовж останніх 30 років нашої незалежності не будували сильної безпекової системи. Я думаю, тому що не очікували від них настільки агресивних кроків, настільки войовничих кроків, настільки кривавих кроків. Це була найбільша помилка нашої країни, української політики", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося раніше, РФ серйозно пошкодила вже близько 40% всієї енергетичної інфраструктури України.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті