Зеленський призначив послів України в Аргентині та Нігерії

Президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Клименка та Івана Холостенка на посади послів в Аргентині та Нігерії. Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ України 26 грудня.

"22-26 грудня проходить конференція послів України "Війна та нові горизонти у світі". У рамках цього заходу, зокрема, традиційно проходять призначення та узгодження кандидатур послів президентом України. На додаток до опублікованих 23 лютого призначень послів України у Латвії, Болгарії, Перу та Бахрейні сьогодні президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Клименка та Івана Холостенка на посади послів в Аргентині та Нігерії", - йдеться у повідомленні на сайті відомства.

Також у МЗС повідомили, що кандидатуру ще однієї дипломатки президент погодив призначити до однієї з європейських країн.

Нагадаємо, у МЗС заявили, що у призначенні послів без досвіду та освіти немає нічого страшного.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті